MOPS Będzin

  • Tablica0
  • Tablica1
  • Tablica2
  • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

5. Juwenalia Plus

Prezydent Miasta Będzina Łukasz Komoniewski zaprasza Studentów Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku do udziału po raz piąty w wielkim trzydniowym święcie czyli Juwenaliach Plus. W tym roku spotykamy się 15 maja 2019 roku o godz. 10:00 pod Zamkiem, skąd wyruszy "Marsz Magistrów". Każdy uczestnik marszu otrzyma pamiątkowy biret. Tradycyjnie już Studenci udadzą się pod Urząd Miejski, gdzie zostanie im wręczony klucz do Miasta. Następnie barwny i rozśpiewany korowód ruszy do Kina NOWOŚĆ, gdzie odbędzie się Przegląd Twórczości Studenckiej oraz emisja filmu "Mamma Mia

Czytaj więcej: 5. Juwenalia Plus

Narodziny gwiazdy w kinie Helios!

Zapraszamy Studentów na wspólne wyjście do kina Helios w Centrum Handlowym w Dąbrowie Górniczej na film "Narodziny gwiazdy", który otrzymał Oscara za piosenkę "Shallow". Seans rozpocznie się o godz. 18:30 w dniu 11 marca (poniedziałek). Film w rewelacyjnej cenie studenckiej 13 zł. Zapraszamy do zapisów!

Boeing,boeing! w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu

Zapraszamy Studentów BUTW na wspólne wyjście do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na rewelacyjną sztukę teatralną "Boeing, boeing!" 4 kwietnia 2019 roku o godz. 19:00. Zarezerwowaliśmy pierwsze trzy rzędy :) cena biletu po zniżce: 40 zł.

Studencki Dzień Kobiet 2019

Zapraszamy Studentki BUTW na spotkanie z okazji Dnia Kobiet, które odbędzie się 7 marca 2019 roku o godz. 12:00 w Restauracji Karmnik w Będzinie przy ul. Wolności 22. Podczas spotkania odbędzie się Tradycyjna Loteria, występ artystyczny. Ponadto w cenie biletu wstępu: drugie danie, kawa, herbata i ciasto. Zapraszamy serdecznie!

Więcej artykułów…

  1. Studenckie Ostatki 2019
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok