MOPS Będzin

  • Tablica0
  • Tablica1
  • Tablica2
  • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Studencki kulig 2020

dwa konie z saniamiZapraszamy na kolejny wspólny kulig, który odbędzie się 29 stycznia 2020 roku. Wyjazd o godzinie 8.00 z Będzina - ul. Sportowa (parking – Szkoła Muzyczna). Przejazd przez Tychy, Bielsko-Białą, do Ustronia - zwiedzanie miejscowości uzdrowiskowo - turystycznej „od zdroju przez tradycje hutnicze po Muzeum Ustrońskie”, czas na wytchnienie mini browarze „Wrzos”. Przejazd na przeł. Kubalonka, gdzie na uczestników będą czekały konie z saniami.

Czytaj więcej: Studencki kulig 2020

Grudniowe kino komediowe!

szpula z taśmą i klaps filmowyZapraszamy wszystkich, którzy uwielbiają się śmiać na rewelacyjną komedię "I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże!". Seans odbędzie się 3 grudnia w naszym kinie NOWOŚĆ o godzinie 15:00. Cena ultra studencka! Zapraszamy do zapisów.

Wyjazdy 2019

kompasZapraszamy na Studenckie wyjazdy:

23 X – wycieczka do Ostrawy (Zamek, Plac Masaryka, Muzeum Ostrawskie, Ratusz), wyjazd o godz. 8:00 spod Szkoły Muzycznej w Będzinie, planowany powrót 19:30.

13 XI – wyjazd zorganizowany do Koszęcina siedziby Zespołu Śląsk: zwiedzanie Pałacu, warsztaty wokalne, koszt ok. 50 zł

Czytaj więcej: Wyjazdy 2019

Wrześniowe Wakacyjne Czwartki !

kompasZapraszamy do udziału w wakacyjnych czwartkach!!! We wrześniu zapraszamy na:

 

- 05.09. Muzeum Chleba w Radzionkowie, wyjazd spod Szkoły Muzycznej o godz. 10:00 wynajętym autokarem, powrót ok godz. 14:00 (obowiązują zapisy)

- 12.09. Wycieczka do Orawy, Zamek Orawski plus rejs po jeziorze Orawskim, wyjazd o godz. 7:00 spod Szkoły Muzycznej, planowany powrót na godz. 20:00,  (obowiązują zapisy)

Czytaj więcej: Wrześniowe Wakacyjne Czwartki !

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok