MOPS Będzin

  • Tablica0
  • Tablica1
  • Tablica2
  • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Wyjazdy 2019

kompasZapraszamy na Studenckie wyjazdy:

23 X – wycieczka do Ostrawy (Zamek, Plac Masaryka, Muzeum Ostrawskie, Ratusz), wyjazd o godz. 8:00 spod Szkoły Muzycznej w Będzinie, planowany powrót 19:30.

13 XI – wyjazd zorganizowany do Koszęcina siedziby Zespołu Śląsk: zwiedzanie Pałacu, warsztaty wokalne, koszt ok. 50 zł

Czytaj więcej: Wyjazdy 2019

Wrześniowe Wakacyjne Czwartki !

kompasZapraszamy do udziału w wakacyjnych czwartkach!!! We wrześniu zapraszamy na:

 

- 05.09. Muzeum Chleba w Radzionkowie, wyjazd spod Szkoły Muzycznej o godz. 10:00 wynajętym autokarem, powrót ok godz. 14:00 (obowiązują zapisy)

- 12.09. Wycieczka do Orawy, Zamek Orawski plus rejs po jeziorze Orawskim, wyjazd o godz. 7:00 spod Szkoły Muzycznej, planowany powrót na godz. 20:00,  (obowiązują zapisy)

Czytaj więcej: Wrześniowe Wakacyjne Czwartki !

Wakacyjny czwartek na wystawie - 19 sierpnia

Uwaga! Zmianie uległo wydarzenie w ramach Wakacyjnych Czwartków w dniu 19 sierpnia. W tym dniu nie odbędzie się planowana wycieczka do Pszczyny. W ten czwartek  Dyrektor Muzeum Zagłębia w Będzinie zaprasza Studentów BUTW na wystawę fotografii lotniczej i modeli samolotów  "Pod niebem" , która prezentowana jest w Pałacu Mieroszewskich. W dniu 19 sierpnia spotykamy się pod Pałacem o godz. 11:00. Po zapoznaniu się z obiektami wystawowymi, dokonamy eksploracji Lochów Zamkowych naszego Zamku, w którym od niedawna znajduje się klimatyczna kawiarnia. Zapraszamy!

Wakacyjne czwartki - sierpień 2019

Już 4 lipca b.r. rusza kolejna edycja Wakacyjnych Czwartków!!! W tym roku również nie zabraknie czwartkowych atrakcji. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi propozycjami:

• 04.07. Rozpoczęcie Wakacyjnych Czwartków na Plaży Miejskiej, ruszamy o godz. 10:00 spod Zamku z kijkami na Plażę Miejską, Zumba na Plaży, Bule…

Czytaj więcej: Wakacyjne czwartki - sierpień 2019

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok