MOPS Będzin

 • Zmiana adresu biura BUTW
  Zmiana adresu biura BUTW

  Zmianie uległ adres i numer telefonu biura Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku. Od września b.r. zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Będzinie - pokój numer 117 na I piętrze.

 • Wakacje BUTW 2019
  Wakacje BUTW 2019

  Zapraszamy na Wakacyjne Czwartki czyli cotygodniowe wakacyjne spotkania Studentów BUTW!

 • Zakończenie roku akademickiego 2018/2019
  Zakończenie roku akademickiego 2018/2019

  14 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 • Kulig 2019
  Kulig 2019

  Tradycyjnie na początku roku Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku wybierają się na kulig. Tym razem podziwiano bajeczne krajobrazy "Przełęczy Kubalonki" oraz biesiadowano w góralskiej kolibie. 

 • Spotkanie kolędowe
  Spotkanie kolędowe

  Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie Kolędowe, podczas którego Studenci BUTW mogli obejrzeć premierę "Opowieści wigilijnej" w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz wysłuchać koncertu piosenek świątecznych.

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Juwenalia Plus 2018
  Juwenalia Plus 2018

  Tegoroczne Juwenalia Plus upłynęły pod hasłem: "Czerwony, zielony, niebieski - nasz Będzin jest królewski". Studenci włączyli się w obchody 660 lecia nadania praw miejskich miastu Będzin. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • 1 miejsce BUTW
  1 miejsce BUTW

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu na najlepszy UTW w województwie śląskim został Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku, który zdobył aż 2650 głosów!

 • Uniwersytet III Wieku
  Uniwersytet III Wieku

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych,  psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Tablica0
 • Tablica1
 • Tablica2
 • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Nordic Walking na BUTW

seniorzy spacerują z kijkamiZapraszamy wszystkich entuzjastów spacerów z "kijkami" na cotygodniowe spotkania z nordic walking, które będą odbywały się w czwartki o godzinie 13:15 pod biurem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie, przy ul. Sportowej 4. Pierwsze spotkanie ustalono na 17 październka b.r.

Zajęcia z fotografii

aparat fotograficznyZapraszamy wszystkich zainteresowanych na zajęcia z fotografii, które będą odbywały sie w czwartki od godziny 9:00 do 11:00 w Ośrodku Kultury w sali teatralnej. Zapraszamy!

Informacje dotyczące zajęć!

logo BUTWZapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi najbliższych zajęć:

- pierwsze zajęcia z jezyka migowego odbędą się 17 października w siedzibie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. 11 Listopada 1 w gabinecie Dyrektora o godz. 10:00

- pierwszy trening pamięci dla grup wtorkowych odbędzie się 29 października w Sali Sesyjnej po wykładzie od godz. 11:30

- pierwsze zajęcia z jogi 11 października odbędą się w Sali Baletowej Osrodka Kultury i będą miały charakter organizacyjny

- pierwsze zajęcia z rękodzieła odbędą się 14 października, natomiast nie odbędą się 21 października

- wykład w dniu 15 października odbędzie się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie

Bal Andrzejkowy 2019

maska karnawałowaZapraszamy Studentów Będzińskiego UTW na tradycyjny Bal Andrzejkowy, który odbędzie się 29 listopada 2019 roku w Restauracji hotelu Holiday Inn w Dąbrowie Górniczej przy Alei Róż 1 A od godziny 15:00 do godz. 22:00. Wszelkie dodatkowe informacje dostępne pod numerem telefonu 32 267 92 00. Zapraszamy!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok