MOPS Będzin

 • Kulig 2019
  Kulig 2019

  Tradycyjnie na początku roku Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku wybierają się na kulig. Tym razem podziwiano bajeczne krajobrazy "Przełęczy Kubalonki" oraz biesiadowano w góralskiej kolibie. 

 • Spotkanie kolędowe
  Spotkanie kolędowe

  Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie Kolędowe, podczas którego Studenci BUTW mogli obejrzeć premierę "Opowieści wigilijnej" w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz wysłuchać koncertu piosenek świątecznych.

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Lato w mieście 2018
  Lato w mieście 2018

  Wakacje 2018 roku są bardzo atrakcyjne, m.in. za sprawą nowo powstałej Plaży Miejskiej, na której Studenci relaksują się i miło spędzają czas. Spacerujemy też z kijkami Nordic Walking.

 • Juwenalia Plus 2018
  Juwenalia Plus 2018

  Tegoroczne Juwenalia Plus upłynęły pod hasłem: "Czerwony, zielony, niebieski - nasz Będzin jest królewski". Studenci włączyli się w obchody 660 lecia nadania praw miejskich miastu Będzin. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • 1 miejsce BUTW
  1 miejsce BUTW

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu na najlepszy UTW w województwie śląskim został Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku, który zdobył aż 2650 głosów!

 • Uniwersytet III Wieku
  Uniwersytet III Wieku

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych,  psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Tablica0
 • Tablica1
 • Tablica2
 • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Wakacyjne kino

Zapraszamy wszystkich Studentów na filmowe rozpoczęcie wakacji. Kino NOWOŚĆ zaprasza w piątek 21 czerwca b.r. na godz. 18:00 na oscarowy seans filmowy "Green Book". Pomimo wakacji obowiązuje atrakcyjna studencka cena biletów. Prosimy o zabranie sąsiadów i znajomych :)

Zakończenie Roku Akademickiego 2018/19

14 czerwca b.r. w Teatrze Dzieci Zagłębia Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku oficjalnie i uroczyście zakończyli rok akademicki 2018/2019. Każdy Student otrzymał certyfikat ukończenia roku, a także po raz pierwszy w historii naszego miasta wręczono honorowe tytuły magistrów po ukończeniu 5 lat BUTW. Podczas uroczystości zaprezentowała się grupa kabaretowa BUTW z autorską etiudą kabaretową

Czytaj więcej: Zakończenie Roku Akademickiego 2018/19

XII Metropolitalne Święto Rodziny

W ramach XII Metropolitalnego Święta Rodziny, 30 maja b.r. na Bulwarach Czarnej Przemszy rozpoczął się Przystanek Zdrowie czyli międzypokoleniowa impreza promująca zdrowe i sportowe podejście do życia, nad którą honorowy patronat objął Prezydent Miasta Będzina! Na początku uczestnicy przeszli w marszu nordic walking na Plażę Miejską gdzie odbyły się zajęcia z zumby dla Słuchaczy Będzińskiego UTW, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Pensjonariuszy Dziennych Domów Pomocy Społecznej oraz Centrum Usług Społecznych działających na terenie Będzina.

Czytaj więcej: XII Metropolitalne Święto Rodziny

Przystanek zdrowie

Zapraszamy na super wydarzenie objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Będzina pn. „Przystanek zdrowie”,
która rozpocznie się 30 maja 2019r (czwartek) o godz. 10:00 marszem Nordic Walking spod Bulwarów Czarnej Przemszy na wysokości Urzędu Miejskiego.
Po dotarciu na Plażę Miejską będzie możliwość wykonania podstawowych badań:

Czytaj więcej: Przystanek zdrowie

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok