MOPS Będzin

 • Kulig 2019
  Kulig 2019

  Tradycyjnie na początku roku Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku wybierają się na kulig. Tym razem podziwiano bajeczne krajobrazy "Przełęczy Kubalonki" oraz biesiadowano w góralskiej kolibie. 

 • Spotkanie kolędowe
  Spotkanie kolędowe

  Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie Kolędowe, podczas którego Studenci BUTW mogli obejrzeć premierę "Opowieści wigilijnej" w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz wysłuchać koncertu piosenek świątecznych.

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Lato w mieście 2018
  Lato w mieście 2018

  Wakacje 2018 roku są bardzo atrakcyjne, m.in. za sprawą nowo powstałej Plaży Miejskiej, na której Studenci relaksują się i miło spędzają czas. Spacerujemy też z kijkami Nordic Walking.

 • Juwenalia Plus 2018
  Juwenalia Plus 2018

  Tegoroczne Juwenalia Plus upłynęły pod hasłem: "Czerwony, zielony, niebieski - nasz Będzin jest królewski". Studenci włączyli się w obchody 660 lecia nadania praw miejskich miastu Będzin. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • 1 miejsce BUTW
  1 miejsce BUTW

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu na najlepszy UTW w województwie śląskim został Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku, który zdobył aż 2650 głosów!

 • Uniwersytet III Wieku
  Uniwersytet III Wieku

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych,  psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Tablica0
 • Tablica1
 • Tablica2
 • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Organizacja zajęć w kwietniu

Uwaga! Zapraszamy do zapoznania się z organizacją zajęć w miesiącu kwietniu:

- 8,9 kwietnia nie ma zajęć z fitnessu

- 10,11 kwietnia - Magiczna Wiosenna Biesiada w Krzykawce

- 15 - 22 kwietnia - przerwa świąteczna, brak zajęć ( jest tylko fitness)

- 24, 25 kwietnia - wycieczka do Warszawy

- 29 kwietnia - 5 maja - majówka, brak zajęć ( jest tylko fitness)

Krzykawka 2019 !

Zapraszamy Studentów BUTW na kolejny wyjazd "Magiczna wiosenna biesiada" w Krzykawce. I tura 10 kwietnia 2019 i II tura 11 kwietnia 2019 roku , wyjazd o godz. 11:00 spod Szkoły Muzycznej w Będzinie. W planie wspólne biesiadowanie, pieczonki, wiosenne spacery, zwiedzanie uroczyska. Planowany powrót po godzinie 17tej. Zapraszamy!

Narodziny gwiazdy w kinie Helios! !

Zapraszamy Studentów na wspólne wyjście do kina Helios w Centrum Handlowym w Dąbrowie Górniczej na film "Narodziny gwiazdy", który otrzymał Oscara za piosenkę "Shallow". Seans rozpocznie się o godz. 18:30 w dniu 11 marca (poniedziałek). Film w rewelacyjnej cenie studenckiej 13 zł. Zapraszamy do zapisów!

Boeing,boeing! w Teatrze Zagłębia w Sosnowcu!!

Zapraszamy Studentów BUTW na wspólne wyjście do Teatru Zagłębia w Sosnowcu na rewelacyjną sztukę teatralną "Boeing, boeing!" 4 kwietnia 2019 roku o godz. 19:00. Zarezerwowaliśmy pierwsze trzy rzędy :) cena biletu po zniżce: 40 zł. Zapraszamy do zapisów w biurze BUTW!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok