MOPS Będzin

 • Zmiana adresu biura BUTW
  Zmiana adresu biura BUTW

  Zmianie uległ adres i numer telefonu biura Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku. Od września b.r. zapraszamy do Urzędu Miejskiego w Będzinie - pokój numer 117 na I piętrze.

 • Wakacje BUTW 2019
  Wakacje BUTW 2019

  Zapraszamy na Wakacyjne Czwartki czyli cotygodniowe wakacyjne spotkania Studentów BUTW!

 • Zakończenie roku akademickiego 2018/2019
  Zakończenie roku akademickiego 2018/2019

  14 czerwca br. odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2018/2019 Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

 • Kulig 2019
  Kulig 2019

  Tradycyjnie na początku roku Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku wybierają się na kulig. Tym razem podziwiano bajeczne krajobrazy "Przełęczy Kubalonki" oraz biesiadowano w góralskiej kolibie. 

 • Spotkanie kolędowe
  Spotkanie kolędowe

  Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie Kolędowe, podczas którego Studenci BUTW mogli obejrzeć premierę "Opowieści wigilijnej" w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz wysłuchać koncertu piosenek świątecznych.

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Juwenalia Plus 2018
  Juwenalia Plus 2018

  Tegoroczne Juwenalia Plus upłynęły pod hasłem: "Czerwony, zielony, niebieski - nasz Będzin jest królewski". Studenci włączyli się w obchody 660 lecia nadania praw miejskich miastu Będzin. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • 1 miejsce BUTW
  1 miejsce BUTW

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu na najlepszy UTW w województwie śląskim został Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku, który zdobył aż 2650 głosów!

 • Uniwersytet III Wieku
  Uniwersytet III Wieku

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych,  psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Tablica0
 • Tablica1
 • Tablica2
 • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

Film o Pavarottim w kinie NOWOŚĆ

klaps i rolka flmowaZapraszamy na kolejne wspólne wyjście do kina NOWOŚĆ w Będzinie. Tym razem wybieramy sie na film Pavarotti, 13 grudnia br. o godzinie 15:00 w cenie mega studenckiej.

Kulig 2020

dwa konie z saniamiZapraszamy na kolejny wspólny kulig, który odbędzie się 29 stycznia 2020 roku. Wyjazd o godzinie 8.00 z Będzina - ul. Sportowa (parking – Szkoła Muzyczna). Przejazd przez Tychy, Bielsko-Białą, do Ustronia - zwiedzanie miejscowości uzdrowiskowo - turystycznej „od zdroju przez tradycje hutnicze po Muzeum Ustrońskie”, czas na wytchnienie mini browarze „Wrzos”. Przejazd na przeł. Kubalonka, gdzie na uczestników będą czekały konie z saniami.

Czytaj więcej: Kulig 2020

Wspólne kolędowanie 2019

stroik świątecznyZapraszamy wszystkich Studentów Będzińskiego UTW na wspólne koledowanie, które w tym roku będzie miało nową formę. Tegoroczne wspólne kolędowanie odbędzie się 15grudnia br. od godziny 18:00 podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego na Bulwarach Czarnej Przemszy. Wystąpi nasz zespół  wokalny "Będzińskie Muzy" i zaprezentuje klasyczne polskie kolędy oraz zagraniczne niespodzianki.

Czytaj więcej: Wspólne kolędowanie 2019

Brak hiszpańskiego

znak wykrzyknikUwaga! Infornujemy również,że w dniu 3 grudnia b.r. nie odbędą się zajęcia z języka hiszpańskiego!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok