MOPS Będzin

 • Kulig 2019
  Kulig 2019

  Tradycyjnie na początku roku Studenci Będzińskiego Uniwersytetu III Wieku wybierają się na kulig. Tym razem podziwiano bajeczne krajobrazy "Przełęczy Kubalonki" oraz biesiadowano w góralskiej kolibie. 

 • Spotkanie kolędowe
  Spotkanie kolędowe

  Już po raz trzeci odbyło się Spotkanie Kolędowe, podczas którego Studenci BUTW mogli obejrzeć premierę "Opowieści wigilijnej" w wykonaniu grupy teatralnej UTW oraz wysłuchać koncertu piosenek świątecznych.

 • Będziński Tydzień Seniora 2018
  Będziński Tydzień Seniora 2018

  W dniach 16 - 19 października odbył się Będziński Tydzień Seniora, czyli cykl imprez i spotkań dla Seniorów pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina.

 • Lato w mieście 2018
  Lato w mieście 2018

  Wakacje 2018 roku są bardzo atrakcyjne, m.in. za sprawą nowo powstałej Plaży Miejskiej, na której Studenci relaksują się i miło spędzają czas. Spacerujemy też z kijkami Nordic Walking.

 • Juwenalia Plus 2018
  Juwenalia Plus 2018

  Tegoroczne Juwenalia Plus upłynęły pod hasłem: "Czerwony, zielony, niebieski - nasz Będzin jest królewski". Studenci włączyli się w obchody 660 lecia nadania praw miejskich miastu Będzin. Honorowy Patronat Prezydenta Miasta.

 • Będzińska Karta Seniora
  Będzińska Karta Seniora

  W lutym 2017 r. ruszył Program Będzińska Karta Seniora. Każdy mieszkaniec Będzina powyżej 60 roku życia może skorzystać ze specjalnych zniżek i promocji. 

 • 1 miejsce BUTW
  1 miejsce BUTW

  Miło nam poinformować, że zwycięzcą konkursu na najlepszy UTW w województwie śląskim został Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku, który zdobył aż 2650 głosów!

 • Uniwersytet III Wieku
  Uniwersytet III Wieku

  Zostań naszym Studentem i weź udział w zajęciach ze śpiewu i komputerów, warsztatach fotograficznych,  psychologicznych, treningu pamięci, zajęciach fitness oraz wielu innych.

 • Tablica0
 • Tablica1
 • Tablica2
 • Tablica3

Wydarzenia

wycieczka

wycieczka

wycieczka

III Juwenalia Plus !!!

Już w najbliższą środę 17.05. rusza największe studenckie święto w Będzinie - JUWENALIA PLUS!!! Już po raz 3. ulicami Będzina przejdzie najbardziej kolorowy i energetyczny pochód, jaki to Miasto widziało :) Tematem przewodnim będzie Majowy Karnawał !!! Zbiórka o godz. 10:00 przed budynkiem Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. 11 Listopada 1 !!! Słońce gwarantowane :)

Po raz 3. odbędzie się również Przegląd Twórczości Studenckiej w Kinie NOWOŚĆ, a po wszystkim zapraszamy na dobrą francuską komedię "SZTUKA UCIEKANIA" - bilety studenckie 6 zł :) W czwartek 18.05. spotykamy się na FIT PIKNIK STUDENT na terenie OSiR w Będzinie o godz. 11:00, gdzie odbędą się bardzo ciekawe warsztaty , będzie tanecznie, muzycznie i... bezpiecznie :) a do tego kiełbaska z grilla oraz ciepła kawa i herbata, chociaż SŁOŃCE jak zawsze GWARANTOWANE :) Zapraszamy do zapisów w biurze BUTW. Na wielki finał III Juwenaliów Plus zapraszamy 19 maja do Teatru Dzieci Zagłębia na godz. 13:00, gdzie oczy nasze i uszy będzie cieszyła Gwiazda spotkania - Łukasz Radwan (dziennikarz, podróżnik, krytyk sztuki, współpracujący ze stacją TVN)!!! Całość pod Patronatem Prezydenta Miasta Będzina - Łukasza Komoniewskiego!!!

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok