MOPS Będzin

 • Dołącz do nas
  Dołącz do nas

  Naszym celem jest zapewnienie miejsca przyjaznego seniorom, integracja, aktywizacja oraz zapobieganie wykluczeniu społecznemu. Dbamy o to, aby w naszym domu panowała ciepła atmosfera.

 • Konkurs fotograficzny
  Konkurs fotograficzny

  Wielki sukces pensjonariuszy DDPS w Będzinie filia Warpie i Gzichów w konkursie fotograficznym organizowanym przez Warsztaty Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu ?Bądź z Nami? w Będzinie.

 • Dni otwarte w DDPS Będzin
  Dni otwarte w DDPS Będzin

  W ramach obchodów 25-lecia Dzienny Dom Pomocy Społecznej działający w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Będzinie zorganizował dla mieszkańców Będzina, a w szczególności seniorów na DNI OTWARTE.

ddps logo

gzichow
ADRES:
ul. Jana III Sobieskiego 1
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 46 07
ddps1@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:

7:30-15:30

 

CYKLICZNE SPOTKANIA POD NAZWĄ KLUB AKTYWNEGO SENIORA

Poniedziałek:

15:00-17:00

warpie
ADRES:
ul. rtm. Witolda Pileckiego 7
42-500 Będzin
KONTAKT:
(32) 267 40 83
ddps2@mops.bedzin.pl
GODZINY OTWARCIA:
Poniedziałek:
7:30-17:00
Wtorek - Piątek:
7:30-15:30
koniec nawiasu

 aktualnosci

Jesień i zima w ogrodzie ozdobnym – pielęgnacja roślin

W dn. 10.10.2018 Pensjonariusze DDPS uczestniczyli w uroczystości wręczenia nagród w konkursie na najpiękniejszy ogród i balkon pn. "Pamiętajcie o ogrodach".
Po rozdaniu nagród odbyło się szkolenie pt. "Jesień i zima w ogrodzie ozdobnym – pielęgnacja roślin" przeprowadzone przez Barbarę Majnusz ze Śląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Częstochowie.

Czytaj więcej: Jesień i zima w ogrodzie ozdobnym – pielęgnacja roślin

Upamiętnienie uczestników Powstania Warszawskiego

Pensjonariusze DDPS włączyli się w ogólnopolską kampanię o tematyce historycznej mającą na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego BohaterON – włącz historię!
Spośród, przedstawionych na stronie internetowej projektu „BohaterON – włącz historię!” sylwetek uczestników Powstania Warszawskiego Pensjonariusze wybrali kilku adresatów kartek.

Czytaj więcej: Upamiętnienie uczestników Powstania Warszawskiego

Spotkanie edukacyjne „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”

W dn. 30.08.2018 w siedzibie Dziennego Domu Pomocy Społecznej przy ul. Jana III Sobieskiego 1 odbyło się spotkanie edukacyjne „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”.
Celem spotkania była edukacja seniorów na temat praw konsumenta oraz stosowanych przez nieuczciwych sprzedawców technik manipulacji i wywierania wpływu społecznego ponieważ to właśnie seniorzy stanowią grupę potencjalnie najbardziej narażoną na nieetyczne formy sprzedaży.

Czytaj więcej: Spotkanie edukacyjne „Stop manipulacji, nie kupuj na prezentacji”

DDPS na otwarciu nowej filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie

W dniu 21 czerwca została otwarta filia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie – filia nr 3 Dworzec. Na uroczystości otwarcia nie mogło zabraknąć Dziennego Domu, który reprezentowała Pani Kierownik.

Czytaj więcej: DDPS na otwarciu nowej filii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Będzinie

Kolędowanie z BUTW

Pensjonariusze z filii DDPS przy ul. rtm. Witolda Pileckiego 7 uczestniczyli w spotkaniu kolędowym zorganizowanym przez Będziński Uniwersytet Trzeciego Wieku. Podopieczni DDPS zaprezentowali popularne piosenki o tematyce świątecznej.

Czytaj więcej: Kolędowanie z BUTW

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok