MOPS Będzin

  • Tablica0
  • Tablica1
  • Tablica2
  • Tablica3

Kalendarz

Lipiec 2018
P W Ś C Pt S N
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Sierpień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
Wrzesień 2018
P W Ś C Pt S N
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

zarowka tip

Harmonogram Będzińskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 


Harmonogram zajęć BUTW w OŚRODKU KULTURY:


 

PONIEDZIAŁEK:

09:00 – 10:00 Trening pamięci O grupa (rekrutacja 2016)(sala erato)

10:00 – 11:00 Trening pamięci I grupa (sala erato)

11:00 – 12:00 Trening pamięci II grupa (sala erato)

12:15 – 13:15 Trening pamięci III grupa (sala erato)

13:15 – 14:15 Trening pamięci IV grupa (sala erato)

14:30 – 16:00 ArteWARSZTATY  (sala erato) 14:30 - 16:00

 

ŚRODA:

12:15 - 13:00 Język niemiecki grupa początkująca, sala nr 43 spotkanie organizacyjne 7 luty 2018

13:00 - 13:45 Język niemiecki grupa zaawansowana, sala nr 43 spotkanie organizacyjne 7 luty 2018

 

CZWARTEK:

08:00 – 10:00 Fotografia (sala teatralna)

09:00 - 10:00 Język migowy (sala erato)

10:00 - 11:00 Savoire vivre na co dzień (jako kontynuacja mody i urody dla rekrutacji 2014,2015) (sala erato)

11:00 – 12:00 Savoire vivre na co dzień (jako kontynuacja mody i urody dla rekrutacji 2014,2015) (sala erato)

12:00 – 13:00 Moda i Uroda I grupa rekrutacja 2016 (sala erato)

13:00 – 14:00 Moda i Uroda II grupa rekrutacja 2017 (sala erato)

14:15 - 15:30 Warsztaty teatralne, Sala Teatralna w Ośrodku Kultury

 

PIĄTEK:

10:00 – 11:00 Joga 
I grupa: 12,26 stycznia; 9,23 luty; 9,23 marzec; 13, 27 kwiecień, 18 maj, 1 czerwiec/
II grupa: 19 styczeń; 2,16 luty; 2,16 marzec; 6,20 kwiecień; 11,25 maj; 8 czerwiec   Sala teatralna

11:05 – 12:05 Joga Sala teatralna

12:10 – 13:10 Joga Sala teatralna

10:00 – 10:45 Język angielski I (sala erato) rekrutacja III 2014

10:50 - 11:35 Język angielski II (sala erato) 

11:40 – 12:25 Język angielski III (sala erato)

12:40 – 13:25 Język angielski IV (sala erato) rekrutacja 2016 połączone grupy IV i VI

13:30 – 14:15 Język angielski V grupa dla początkujących rekrutacja 2017

14:20 – 15:05 Język angielski VI grupa(sala erato)(dla początkujących) rekrutacja 2017

 

 

 


URZĄD MIEJSKI Sala Sesyjna


 

WTOREK:

10:00 Cotygodniowy wykład

11:30 Trening pamięci dla początkujących

 


Harmonogram zajęć BUTW w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Będzinie:


 

PONIEDZIAŁEK:

09:10 – 10:10 Taniec LATINO SOLO I

10:15 – 11:15 Fitness I grupa

11:20 – 12:20 Fitness II grupa

12:35 – 13:35 Fitness III grupa ( dla początkujących)

13:40 – 14:40 Fitness IV grupa (dla początkujących)

14:45 – 15:45 Taniec LATINO SOLO II

 

WTOREK:

12:00 – 13:00 Fitness V grupa

13:10 – 14:10 Fitness VI grupa

14:15 – 15:15 Taniec LATINO SOLO III

15:15 – 16:15 Fitness VII grupa rekrutacja 2016

 

CZWARTEK:

Zajęcia komputerowe dla kontynuujących z roku 2016/2017

09:00 – 10:00 Komputery co dwa tygodnie XI grupa ( czytelnia) 8 osób od 12 X 2017

10:00 – 11:00 Komputery co dwa tygodnie XII grupa (czytelnia) 8 osób

11:00 – 12:00 Komputery co dwa tygodnie XIII grupa ( czytelnia) 8 osób

12:00 – 13:00 Komputery co dwa tygodnie XIV grupa ( czytelnia) 8 osób

13:00 – 14:00 Komputery co dwa tygodnie XV grupa ( czytelnia) 8 osób

09:00 – 10:00 Komputery co dwa tygodnie XVI grupa ( czytelnia) 8 osób od 19 X 2017

10:00 – 11:00 Komputery co dwa tygodnie XVII grupa (czytelnia) 8 osób

11:00 – 12:00 Komputery co dwa tygodnie XVIII grupa ( czytelnia) 8 osób

12:00 – 13:00 Komputery co dwa tygodnie XIX grupa (czytelnia) 8 osób

13:00 – 14:00 Komputery co dwa tygodnie XV grupa ( czytelnia) 8 osób

 

PIĄTEK:

Zajęcia komputerowe dla początkujących

09:00 – 10:00 Komputery I grupa co dwa tygodnie od 13 X 2017

10:00 – 11:00 Komputery II grupa co dwa tygodnie

11:00 – 12:00 Komputery III grupa co dwa tygodnie

12:00 – 13:00 Komputery IV grupa co dwa tygodnie

13:00 – 14:00 Komputery V grupa co dwa tygodnie

09:00 – 10:00 Komputery VI grupa co dwa tygodnie od 20 X 2017

10:00 – 11:00 Komputery VII grupa co dwa tygodnie

11:00 – 12:00 Komputery VIII grupa co dwa tygodnie

12:00 – 13:00 Komputery IX grupa co dwa tygodnie

13:00 – 14:00 Komputery X grupa co dwa tygodnie  

 

10:00 – 12:00 Śpiew (w wyznaczone przez prowadzącego dni)